Technik turystyki wiejskiej - 515203

Absolwent kierunku TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ

uzyskuje uprawnienia rolnicze

K1 - Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich - TG.08,

K2 - Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego - TG.09.

Praca: absolwenci kierunku będą potrafili stworzyć i samodzielnie prowadzić gospodarstwo agroturystyczne.

turystykaW

Technik turystyki wiejskiej będzie przygotowany do samodzielnego prowadzenia gospodarstw agroturystycznych, które w ostatnich czasach cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnego spędzania urlopu.

Podczas nauki słuchacze poznają zasady organizowania usług noclegowych oraz sposoby wyszukiwania i organizowania atrakcji turystycznych.

Program przewiduje również podstawowe zagadnienia dotyczące pielęgnacji gospodarstwa wiejskiego oraz bardzo potrzebne uzupełnienie w zakresie wiedzy z dziedziny ekonomii i marketingu.

Nauka trwa 2 lata (4 semestry).

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym lub wieczorowym.

Atrakcyjne praktyki zawodowe.

Języki obce - na różnych poziomach zaawansowania.

Doskonałe kwalifikacje na rynku pracy krajów Unii Europejskiej.