KN 95a

Rok 2013 -

Cykl wydarzeń, które wypełniły kalendarz od stycznia do grudnia 2013 r. związany był z obchodami 95-lecia istnienia Placówki. Sesje naukowe, konferencje, spotkania przypomniały historię instytucji pedagogicznej ściśle związanej z losami miasta, były okazją do rozmów z osobami, którym bliskie są sprawy edukacji i dobro uczniów. Ich tematyka dotyczyła także określonych problemów społecznych i służyła wypracowaniu, w formie debaty, wytycznych do edukacji w przyszłości.

razemR

nutyH

Hasło uczennic - hymn Państwowego Seminarium Nauczycielskiego Żeńskiego im. Stefana Żeromskiego w Zgierzu

Aby posłuchać melodii - kliknij głośnik glosnik1BT