• 1 DARMOWA i PUBLICZNA SZKOŁA ZAWODOWA
  W naszej Profesjonalnej... zdobędziesz wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz zbudujesz swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy - w Polsce i zagranicą
 • 2 JAK ZOSTAĆ PROFESJONALNYM SŁUCHACZEM?
  Jeśli chcesz do nas dołączyć musisz mieć ukończone 18 lat oraz szkołę średnią. Nie potrzebujesz zdanej matury! Nauka w Profesjonalnej... jest w 100% DARMOWA. Nie pobieramy również opłaty rekrutacyjnej! Dołącz do grona PROFESJONALNYCH! Zapraszamy
 • 3 KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
  Nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe trwa cały rok, a rozpoczęcie zajęć z chwilą zrekrutowania pełnej grupy uczestników (minimum 20 osób). Nauka jest BEZPŁATNA.
 • 4 CIEKAWE ZAWODY
  Czekają na Twoją decyzję ciekawe propozycje. Do wyboru jest ponad 30 zawodów.
 • 5 ZOSTAŃ PROFESJONALNYM…
  Poznasz interesujących ludzi, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami.
baner

 

Technik Archiwista

 

archiwistaTechnik archiwista to osoba skrupulatna, dobrze zorganizowana i uwielbiająca pracę z dokumentami. Technik dba o to, aby żaden dokument nigdzie się nie „zapodział”. Do zadań technika należy sporządzanie list, aby wszystko znajdowało się w odpowiednim miejscu, gdy będzie potrzebne. Technik zajmuje się gromadzeniem, opracowywaniem, zabezpieczeniem oraz udostępnianiem dokumentacji.

Archiwista zajmuje się gromadzeniem akt, odpowiednio je klasyfikując i opisując. Następnie dba o odpowiednie przechowywanie tychże dokumentów oraz udostępnia je w razie potrzeby osobom trzecim. Praca w tym zawodzie wymaga oceny, czy zbiory dokumentów są zdatne do użytku, a także, czy któreś z nich nie należy zniszczyć.

 


 

 15a
 15 15b
 15c

s1

Oglądane

s2
s3
   

 likeUs1

 
 

Zeskanuj i Dodaj nas do kontaktów w Swoim smartfoniesz

getedu4


 

Po 2 stronie korytarza

 wodn nowe


promocjaL


    bip logo

 

 


 bartek100p


 Klauzula informacyjna

rodo1

 

Copyright © 2019. Profesjonalna Szkoła Policealna Kwalifikacji Zawodowych dla Dorosłych w Zgierzu Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg